• Boeimeer JO11-3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ham, Ad vanOverige stafTeammanager
    Nijs, Karin deOverige stafTeammanager
    Tin, MackaraOverige stafTeammanager
    Tin, MackaraTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkermans, JornTeamspeler
    Os, Thijs vanTeamspeler
    Tin, SackadaTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 mrt. 08:30Boeimeer JO11-3 - RFC JO11-3Sportpark Heksenwiel
    21 mrt. 08:30Boeimeer JO11-3 - ASWH JO11-3Sportpark Heksenwiel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.TSC JO11-4 - Boeimeer JO11-34 - 6
  • Poulestanden Boeimeer JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC Breda JO11-23300454419
    2Unitas'30 JO11-831111518-34
    3Boeimeer JO11-330211234-222
    4Beek Vooruit JO11-330121329-161

    Poulestanden Boeimeer JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terheijden JO11-211101069165331
    2Rijen JO11-4972062194323
    3Beek Vooruit JO11-31172233221123
    4TSC JO11-31071277235422
    5Baronie JO11-795043638-215
    6Baronie JO11-51050572393315
    7Boeimeer JO11-3104063647-1112
    8JEKA JO11-7G93243341-811
    9Unitas'30 JO11-892162861-337
    10Madese Boys JO11-3112183771-347
    11Oosterhout JO11-3102084681-356
    12SCO JO11-21110101990-713

    Poulestanden Boeimeer JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO11-43300206149
    2Boeimeer JO11-3330013859
    3ASWH JO11-3321013767
    4JEKA JO11-7G311111924
    5Beek Vooruit JO11-411003213
    6MOC'17 JO11-321018623
    7Sprundel JO11-1210146-23
    8TSC JO11-43021911-22
    9RFC JO11-3100126-40
    10Internos JO11-22002810-20
    11Baronie JO11-72002215-130
    12VVR JO11-23003714-70
rfwbs-slide