• Boeimeer Zondag 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hartog, LucasOverige stafTeammanager
    Vliet, Jeroen vanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Damen, PatrickTeamspeler
    Dieleman, JulianTeamspeler
    Linden, Arwen van derTeamspeler
    Man, Robbert deTeamspeler
    Mulder, RobbertTeamspeler
    Ravestein, StephanTeamspeler
    Roelands, MaartenTeamspeler
    Roelands, NiekTeamspeler
    Soeters, RobertoTeamspeler
    Vliet, Edwin vanTeamspeler
    Vliet, Jeroen vanTeamspeler
    Wal, Lennart van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 jun.SAB JO 11-1 BIJ BOEIMEER - Boeimeer JO11-20 - 4
    12 jun.JO15-3 - SAB JO15-12 - 4
    12 jun.Boeimeer O23-1 - Boeimeer Za46 - 0
  • Poulestanden Boeimeer 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie 744001871112
    2Boeimeer 3430118999
    3Right'Oh 4320179-26
    4Beek Vooruit 1211007163
    5ST TPO/VOV 2210110823
    6Madese Boys 421018713
    7IFC 421015413
    8FC Dordrecht Amateurs 43102151503
    9Oosterhout 73102101003
    10HZ'75 331028803
    11PCP 73102716-93
    12JEKA 174004423-190

    Poulestanden Boeimeer 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    Geen informatie

    Poulestanden Boeimeer 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boeimeer 300000000
    2VCW 300000000
rfwbs-slide