• Boeimeer JO11-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Oosterhout, Andy vanOverige stafTeammanager
    Slegers, TwanOverige stafTeammanager
    Trindade, Paulo Jorge ClaréuTechnische stafTrainer/coach
    Trindade, Paulo Jorge ClaréuOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Oosterhout, Jens vanTeamspeler
    Opbergen, Julian vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 mei. 10:30Rijen JO11-1 - Boeimeer JO11-2Sportpark de Vijf Eiken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Boeimeer JO11-2 - SC 't Zand JO11-13 - 2
    20 apr.Boeimeer JO11-2 - VOAB JO11-31 - 1
    20 apr.NAC JO 12-1 - PSV JO 12-20 - 0
  • Poulestanden Boeimeer JO11-2 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Reeshof JO11-266002432118
    2Madese Boys JO11-154102231913
    3DIA JO11-153112315810
    4TSC JO11-15302206149
    5Wieldrecht JO11-163032630-49
    6JEKA JO11-2JM6204222116
    7Oosterhout JO11-151041325-123
    8RFC JO11-15104325-223
    9Boeimeer JO11-25005328-250

    Poulestanden Boeimeer JO11-2 ( 2e klasse (2e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO11-2760141142718
    2Viola JO11-2651025121316
    3Roosendaal JO11-374211920-114
    4R.K.S.V. Groen Wit JO11-263122518710
    5Boeimeer JO11-26213232127
    6VOAB JO11-562041223-116
    7Baronie JO11-471151932-134
    8UVV'40 JO11-270071135-240

    Poulestanden Boeimeer JO11-2 ( 2e klasse (3e fase) 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moerse Boys JO11-1750246153115
    2Unitas'30 JO11-2750248183015
    3R.K.S.V. Groen Wit JO11-2750227151215
    4DSE JO11-1741236231313
    5Boeimeer JO11-2741225131213
    6Beek Vooruit JO11-572051541-266
    7Madese Boys JO11-3JM72051045-356
    8Hoeven JO11-27007643-370

    Poulestanden Boeimeer JO11-2 ( 1e klasse (4e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO11-1330012399
    2VOAB JO11-331208535
    3Boeimeer JO11-231116604
    4TSV Gudok JO11-1310259-43
    5Bavel JO11-2201148-41
    6SC 't Zand JO11-1200237-40
rfwbs-slide