• Commissies

    Een vereniging kan niet zonder vrijwilligers. Zeker een vereniging als de onze kan elke vorm van hulp gebruiken en zal dit zeker ook waarderen! Elke vrijwilliger heeft zo zijn specialiteit. Daar wil Boeimeer optimaal gebruik van maken. Maar ook vanuit het oogpunt van de vrijwilliger is het prettig om daar ingezet te worden waar je je prettig voelt. Met circa 1000 leden is het een hele kunst om deze vereniging draaiende te houden en daarom zijn wij naarstig op zoek naar mensen zoals jij!

    Heb je een paar uurtjes per week tijd om de helpende hand te bieden? Meld je dan via info@boeimeer.nl aan zodat we vervolgens samen kunnen kijken hoe jij je steentje kunt bijdragen. Onderstaand kun je meer info krijgen over de verschillende commissies.

    Voetbalzaken:

    Wedstrijdsecretariaat

    John de Niet

    wedstrijdzaken@boeimeer.nl

    Jeugd

    Danielle van Hoeckel en Saskia Jongma-Faber

    jeugd@boeimeer.nl

    Senioren


    John de Niet

    wedstrijdzaken@boeimeer.nl

    Arbitrage

    Rob Luyken

    arbitrage@boeimeer.nl

    Plusvoetbal 

    Thomas Stadhouders

    plusvoetbal@boeimeer.nl 

     

       

     

    Verenigingszaken:

    Accommodatie

    Marco van Hoeckel

    accomodatie@boeimeer.nl

    Kantine 

    Twan en Angelique Wijnans

    kantine@boeimeer.nl

    Sportiviteit & respect 

    Marian Hoogendijk-Verspaendonck s-r@boeimeer.nl

    Activiteiten

    Danielle van Hoeckel en Saskia Jongma-Faber

    jeugd@boeimeer.nl

    Social Media 

    Robbert Temmen

    socialmedia@boeimeer.nl

     

       

    Financiƫle commissie:

    Financieel

    Marcel en Marloes de Weerdt

    penningmeester@boeimeer.nl

    Secretaris

    Eric Gronert

    secretaris@boeimeer.nl

    Sponsoring

    Gilberto Nanne en Rutger Mahu
    sponsoring@boeimeer.nl

    Boekhouding

    Mackara Tin

     

    Webshop

     Vacature winkel@boeimeer.nl

     

rfwbs-slide