• Boeimeer JO14-1

  • Boeimeer JO14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anholt, Max VanTeamspeler
    Goinga, Sidney vanTeamspelerKeeper
    Khachatryan, KajikTeamspeler
    Lammers, GuusTeamspeler
    Lammou, AdamTeamspeler
    Matilda, JaysonTeamspeler
    Motta, GyonTeamspeler
    Slegers, FeddeTeamspeler
    Vellekoop, JorisTeamspeler
    Vergouwen, JaylenTeamspeler
    Viloria, DanielTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 13:15Boeimeer JO14-1 - TSV Gudok JO14-2Sportpark Heksenwiel
    2 mrt. 13:00Sarto JO14-3 - Boeimeer JO14-1Sportpark Westend
    6 mrt. 19:30Boeimeer JO14-1 - DOSKO JO14-1Sportpark Heksenwiel
    9 mrt. 10:15TSC JO14-2 - Boeimeer JO14-1Sportpark De Warande
    16 mrt. 13:00R.K.S.V. Groen Wit JO14-1 - Boeimeer JO14-1Sportpark Haags
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Boeimeer JO11-1 - VVR JO111 - 1
    10 feb.NAC JO 12-1 - SV Capelle JO 135 - 2
  • Poulestanden Boeimeer JO14-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 26 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boeimeer JO14-165102832516
    2Terheijden JO14-1641123111213
    3Advendo JO14-1JM640224101412
    4Beek Vooruit JO14-264022391412
    5Irene'58 JO14-16204262066
    6Oosterhout JO14-16105939-303
    7DIA JO14-36006748-410

    Poulestanden Boeimeer JO14-1 ( 3e klasse (2e fase) 10 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO14-3760138182018
    2Boeimeer JO14-164203172414
    3Viola JO14-1640222121012
    4Unitas'30 JO14-442111113-27
    5SCO JO14-152031721-46
    6Roosendaal JO14-562041938-196
    7Raamsdonk JO14-1JM71151527-124
    8R.K.S.V. Groen Wit JO14-25005623-170

    Poulestanden Boeimeer JO14-1 ( 2e klasse (3e fase) 8 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO14-1220011476
    2TSC JO14-221106424
    3Unitas'30 JO14-211004313
    4SC 't Zand JO14-221016603
    5Boeimeer JO14-121015503
    6TSV Gudok JO14-2210156-13
    7Bavel JO14-2210135-23
    8R.K.S.V. Groen Wit JO14-110102201
    9Baronie JO14-3100112-10
    10DIA JO14-2100126-40
    11Sarto JO14-3200257-20

    Poulestanden Boeimeer JO14-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 2e ronde Groep 6 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boeimeer JO14-111004313
    2Baardwijk JO14-1JM100134-10

    Poulestanden Boeimeer JO14-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 3e ronde Groep 6 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Boeimeer JO14-100000000
    2DOSKO JO14-100000000
rfwbs-slide