• Programma Thuis

    DatumWedstrijdStatusScheidsrechterAccommodatieDetails
    21 mei. 19:30Boeimeer 6 - RFC 6Te spelenG. (Grad) DamenSportpark Heksenwiel
    22 mei. 15:00NAC-Talententoernooi voor - spelers geboren 2010 en 2011Te spelenSportpark Heksenwiel
    22 mei. 18:45Boeimeer JO11-4 - Baronie JO11-2Te spelenAfgeschermdSportpark Heksenwiel
    22 mei. 18:45Boeimeer JO9-1 - Baronie JO9-2Te spelenSportpark Heksenwiel
    22 mei. 19:30Boeimeer 3 - Oosterhout 2Te spelenT. (Toine) BruijnsSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO8-2 - Unitas'30 JO8-3Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO7-1 - Rijen JO7-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO9-4 - RFC JO9-3Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO9-3 - Moerse Boys JO9-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO9-1 - Groen Wit JO9-2Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO11-3 - Alliance JO11-1Te spelenT. (Tom) SpeltSportpark Heksenwiel
    25 mei. 08:30Boeimeer JO7-4 - JEKA JO7-6Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 10:00Boeimeer JO13-1 - Baronie JO13-2Te spelenR.F.A. (Ruben) StrikSportpark Heksenwiel
    25 mei. 10:00Boeimeer JO10-1 - Oosterhout JO10-2Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 10:00Boeimeer JO12-1 - Internos JO12-1Te spelenD. (Dylan) AartsSportpark Heksenwiel
    25 mei. 10:00Boeimeer JO15-3 - WDS'19 JO15-2Te spelenAfgeschermdSportpark Heksenwiel
    25 mei. 10:00Boeimeer JO13-3 - JEKA JO13-8Te spelenS. (Shaqur) de KraaijSportpark Heksenwiel
    25 mei. 11:30Boeimeer JO15-1 - VVR JO15-1Te spelenAfgeschermdSportpark Heksenwiel
    25 mei. 11:30Boeimeer G1 - ODC G1GTe spelenCA (Cees) VerschurenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 11:30NAC JO11-1 - De Graafschap JO11-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 12:30NAC JO17-1 - De Graafschap JO17-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 13:15Boeimeer JO17-1 - RCS JO17-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 13:15Boeimeer JO16-1 - Haarsteeg JO16-1Te spelenL. (Laurens) HeikampSportpark Heksenwiel
    25 mei. 15:00Boeimeer 3 - Bavel 3Te spelenAfgeschermdSportpark Heksenwiel
    25 mei. 15:00Boeimeer 2 - Bavel 2Te spelenH.G. (Harry) JanssenSportpark Heksenwiel
    25 mei. 15:00NAC JO15-1 - De Graafschap JO15-1Te spelenSportpark Heksenwiel
    26 mei. 09:45Boeimeer 8 - TVC Breda 5Te spelenAfgeschermdSportpark Heksenwiel
    26 mei. 10:30Boeimeer 6 - Beek Vooruit 7Te spelenT. (Toine) BruijnsSportpark Heksenwiel
    26 mei. 12:00Boeimeer 3 - IFC 2Te spelenC.J.G. (Kees) van GilsSportpark Heksenwiel
    27 mei. 19:00NAC-voetbalavondje - einde 21.30 uurTe spelenSportpark Heksenwiel
  • Programma Uit

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    25 mei. 08:30Groen Wit JO8-3 - Boeimeer JO8-3Te spelenSportpark Haags
    25 mei. 08:30Baronie JO9-2 - Boeimeer JO9-2Te spelenSportpark De Blauwe Kei
    25 mei. 08:30Unitas'30 JO11-1 - Boeimeer JO11-1Te spelenSportpark De Lage Banken
    25 mei. 08:45UVV'40 JO8-2 - Boeimeer JO8-1Te spelenSportpark Jeugdland
    25 mei. 09:00Right'Oh JO8-1 - Boeimeer JO8-4Te spelenSportpark Het Bolwerk
    25 mei. 09:45Groen Wit JO7-2 - Boeimeer JO7-2Te spelenSportpark Haags
    25 mei. 10:00Virtus JO11-1 - Boeimeer JO11-2Te spelenSportpark De Meeren
    25 mei. 10:00Viola JO11-1 - Boeimeer JO11-5Te spelenSportpark Alpheim
    25 mei. 10:30Rood-Wit W JO11-1 - Boeimeer JO11-4Te spelenSportpark De Gagelrijzen
    25 mei. 11:00Klundert JO7-5 - Boeimeer JO7-3Te spelenSportpark Molenvliet
    25 mei. 11:00Lepelstraatse Boys JO14-1 - Boeimeer JO14-2Te spelenSportpark Lepelstraatse Boys
    25 mei. 11:30Beek Vooruit JO10-3 - Boeimeer JO10-2Te spelenSportpark De Heikant
    25 mei. 12:00DIA JO14-2 - Boeimeer JO14-1Te spelenSportpark De Gouwen
    25 mei. 12:30TSC JO15-3 - Boeimeer JO15-2Te spelenSportpark De Warande
    25 mei. 12:30Madese Boys JO13-2 - Boeimeer JO13-2Te spelenSportpark De Schietberg
    25 mei. 13:00NEO'25 5 - Boeimeer 5Te spelenSportpark De Gaard
    25 mei. 13:15Groen Wit JO13-2 - Boeimeer JO13-4Te spelenSportpark Haags
    25 mei. 14:00ST HVV'24 / Clinge JO16-1 - Boeimeer JO16-2Te spelenSportpark HVV'24
    25 mei. 15:00Zundert 2 - Boeimeer 6Te spelenSportpark De Wildert
    26 mei. 11:00VVR 3 - Boeimeer 4Te spelenSportpark De Laguiten
    26 mei. 14:30Raamsdonk 1 - Boeimeer 1Te spelenSportpark Den Uilendonck
    26 mei. 14:30JEKA 13 - Boeimeer 5Te spelenSportpark Beukenlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.JEKA JO13-4 - Boeimeer JO13-23 - 1
    14 mei.Boeimeer 6 - Internos 64 - 4
    14 mei.Boeimeer 6 - Internos 7
    16 mei.DIA 9 - Boeimeer 60 - 3
    16 mei.Boeimeer 5 - WDS'19 40 - 3
    18 mei.Boeimeer JO11-5 - Unitas'30 JO11-72 - 8
    18 mei.Boeimeer JO13-4 - Moerse Boys JO13-29 - 2
    18 mei.Boeimeer JO11-2 - Steenbergen JO11-11 - 4
    18 mei.DSE JO13-3 - Boeimeer JO13-32 - 6
    18 mei.Boeimeer JO11-4 - WDS'19 JO11-14 - 2
    18 mei.Boeimeer JO14-2 - TPO ST TPO/DHV/VOV JO14-16 - 4
    18 mei.Boeimeer JO11-1 - TSC JO11-13 - 2
    18 mei.DSE JO11-4 - Boeimeer JO11-62 - 1
    18 mei.Terheijden JO11-1 - Boeimeer JO11-311 - 1
    18 mei.Right'Oh JO12-1 - Boeimeer JO12-117 - 1
    18 mei.Boeimeer JO14-1 - Sarto JO14-13 - 4
    18 mei.Boeimeer JO17-2 - Terheijden JO17-12 - 0
    18 mei.Jong Brabant JO13-1 - Boeimeer JO13-11 - 4
    18 mei.DVO'60 2 - Boeimeer 32 - 6
    18 mei.Willem II 2 - Boeimeer 24 - 1
    18 mei.Wieldrecht JO19-2 - Boeimeer JO19-15 - 2
    18 mei.Boeimeer 4 - Rood-Wit W 23 - 0
    18 mei.Boeimeer JO16-2 - Groen Wit JO16-10 - 7
    18 mei.Boeimeer JO15-2 - Irene'58 JO15-25 - 0
    18 mei.Roosendaal JO15-2 - Boeimeer JO15-13 - 2
    18 mei.JEKA JO17-1 - Boeimeer JO17-16 - 0
    18 mei.WNC JO16-1 - Boeimeer JO16-10 - 4
    18 mei.UVV'40 JO15-2 - Boeimeer JO15-30 - 4
    18 mei.Boeimeer 6 - Madese Boys 5
    19 mei.Boeimeer 4 - UVV'40 48 - 3
    19 mei.Achtmaal 4 - Boeimeer 88 - 2
    19 mei.Irene'58 4 - Boeimeer 61 - 6
    19 mei.Halsteren 3 - Boeimeer 310 - 0
    19 mei.Boeimeer 5 - Internos 30 - 7
rfwbs-slide